zmień język: FR EN PL

Nagrody

20 - lecie Grupy Poldem

20-lecie Grupy Poldem

 

 

 

2 x Złoty Medale MTP 2019 - Łącznie 26 złote medale

 

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

złoty medal MTP

 

Diament Meblarstwa 2020

diament meblarstwa 2020

 

 

Statuetka Acanthus Aureus – najlepsze stoisko Targi „Meble Polska 2020”

diament meblarstwa 2020

 

 

Statuetka Acanthus Aureus – najlepsze stoisko Targi „Meble Polska 2019”

diament meblarstwa 2019

 

 

Diament Meblarstwa 2019

diament meblarstwa 2019

 

 

Produkt Roku 2019 - Wyróżnienie

meble plus 2019

 

 

 

Diament Meblarstwa 2018

diament meblarstwa 2018

 

 

Produkt Roku 2017

meble plus 2017

 

 

 

Diament Meblarstwa 2016

Model „TERRI” z najnowszej kolekcji Emmohl 2016 został uhonorowany w prestiżowym konkursie „Diamenty Meblarstwa 2016” w kategorii meble tapicerowane.

 

diament meblarstwa 2016

 

 

Produkt Roku 2016

meble plus 2016

 

 

Diament Meblarstwa 2015

Model „Love” z najnowszej kolekcji Emmohl 2015 został uhonorowany w prestiżowym konkursie „Diamenty Meblarstwa 2015” w kategorii meble tapicerowane. Statuetka jest potwierdzeniem wyróżniającego wzornictwa użytkowego, jakości i wysokiego komfortu wypoczynku.

 

diament meblarstwa 2015

 

 

Produkt Roku 2015

Kolejny model z najnowszej kolekcji Emmohl 2015 został nagrodzony w konkursie „Produkt Roku 2015”. Jury składające się z przedstawicieli branży meblowej (producenci, salony meblowe, architekci i projektanci wnętrz) wybrali model „Katerini” jako najlepszy w kategorii „Sofa”

 

meble plus 2015

 

 

Produkt Roku 2014

XII edycja konkursu Meble Plus – Produkt Roku była wyjątkowa, ponieważ jej podsumowanie zostało połączone z Forum Branży Meblowej - wydarzeniem, które skupiło wielu producentów mebli, salony meblowe, dostawców dla przemysłu meblarskiego. Podczas uroczystej gali legendarne „Krzesełko” będące trofeum w konkursie zostało przyznane programowi „Siena”. Mamy nadzieję, iż nagrodę za wzornictwo i komfort wypoczywania potwierdzą nasi klienci.

meble plus 2014

 

 

Diament Meblarstwa 2014

11 grudnia br. w Warszawie, wręczone zostały nagrody w VIII edycji prestiżowego konkursu „Diament Meblarstwa” organizowanego przez miesięcznik „BIZNES meble.pl” oraz portal meble.pl. Statuetką „Diament Meblarstwa 2014” został uhonorowany program „Kashmir”. Model ten zwraca uwagę swoim wzornictwem i niepowtarzalnym komfortem wypoczywania. Bardzo się cieszymy z tej nagrody i jednocześnie gratulujemy wszystkim laureatom.

diament

 

 

Produkt Roku 2013

Główna nagroda dla wielomodułowego programu „Mirage” w konkursie Produkt Roku organizowanym przez wydawnictwo Meble Plus. Nasza radość tym większa, iż wybór kapituły konkursu potwierdzają bardzo dobre opinie naszych klientów.

meble plus

 

 

Diament Meblarstwa 2013

Program „Maryland” otrzymał główną nagrodę i statuetkę „Diament Meblarstwa 2013” w kategorii meble tapicerowane. Jury przy wyborze kierowało się wzornictwem, oryginalnością oraz sposobem prezentacji mebli. Nagroda jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa, znakomitego postrzegania przez klientów i ekspertów produktu oraz producenta.

diament

 

 

ABOUT DESIGN & PRODUKT ROKU 2012

Podczas uroczystej gali „Produkt Roku” programy Ohio i Detroit zostały docenione i wyróżnione specjalnie przez kapitułę About Design za wkład w tworzenie innowacyjnych produktów, które wyznaczają standardy szerokorozumianego stylu życia oraz oferują użytkownikom najwyższej jakości design.

 

 

 

PRODUKT ROKU 2012

Kapituła prestiżowego konkursu Produkt Roku 2012 organizowanego przez branżowy tytuł Meble Plus nagrodziła wyróżnieniem programy Ohio i Detroit. Uroczysta gala wręczenia odbyła się w hoteli Radisson Blu Sobieski w Warszawie i zgromadziła wiodących producentów i reprezentantów najlepszych salonów meblowych w Polsce. Była to wspaniała okazja do spotkania i rozmów o sytuacji i kierunkach rozwoju branży meblarskiej.

 

meble plus

 

 

Wyróżnienie MEBLE PLUS 2011 - „Celtic ponownie nagrodzony”

Program „Celtic” ponownie zdobył wyróżnienie w kategorii „Design” w bardzo ważnym dla branży meblarskiej konkursie „Meble Plus - Produkt Roku” organizowanym przez Wydawnictwo „Publikator”. Wyborów dokonała kapituła złożona z przedstawicieli salonów meblowych, architektów, projektantów wnętrz, a także uczelni i instytucji związanych z branżą meblarską. Oceniając zgłoszone do konkursu produkty, jurorzy brali pod uwagę przede wszystkim walory wzornicze, jakość wykonania oraz zgodność z obowiązującymi normami. Mamy nadzieję, że już za nie długo będziemy się mogli pochwalić kolejnymi sukcesami. Należy dodać, że podczas gali zostały też wręczone nagrody w konkursie „Salon Roku”. Wiele z nagrodzonych salonów to nasi Partnerzy, którym gorąco gratulujemy tych sukcesów.

 

meble plus

 

 

Diament Meblarstwa 2011

Nagrody w prestiżowym konkursie „Diament Meblarstwa” są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. Konkurs „Diament Meblarstwa” jest organizowany od wielu lat przez portal branżowy Meble.pl, a od niedawna wspólnie z miesięcznikiem branżowym BIZNES meble.pl. Adresowany jest on do producentów mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych mających siedzibę lub przedstawicielstwo na terenie Polski. Jury dokonuje wyboru najlepszych produktów w poszczególnych kategoriach na podstawie kryterium zastosowanego wzornictwa, oryginalności i prezencji mebla. Podczas uroczystej gali odebraliśmy nagrodę główną „Diament Meblarstwa” dla programu „Celtic”, wyróżnienia dla gam produktów „Montecarlo” w kategorii „Salon”, „Belfast” w kategorii „Meble tapcerowane” oraz fotela „Camaro” w kategorii „Fotel”

diament

 

       

 

 

POLDEM - Lider ekonomiczny

Od kilku lat firma sukcesywnie nagradzana jest w konkursie na najlepszych polskich przedsiębiorców „Gazele Biznesu”. Ten prestiżowy konkurs organizowany przez wydawnictwo „Puls Biznesu” oraz instytucję finansową „Coface Poland” ukierunkowany jest na wyróżnienie firm, które cechuje permanentny wzrost wolumenu sprzedaży oraz generalnie dynamizm rozwoju. Jednym z największych osiągnięć w minionych latach było zajęcie przez nas szóstego miejsca w regionie łódzkim w skali kilkuset firm z tego obszaru.